Certifikace a partnerství

Společnost YOUR SYSTEM má implementován integrovaný systém řízení kvality, environmentu, bezpečnosti informací, ICT služeb a bezpečnosti a ochrany zdraví při práci dle mezinárodně uznávaných norem. Součástí tohoto systému je společností vyhlášená INTEGROVANÁ POLITIKA, která zavazuje společnost k zajištění potřebných zdrojů, podmínek a celkové podpoře s cílem uplatňovat, udržovat a neustále rozvíjet veškeré částí integrovaného systému řízení.

YOUR SYSTEM je držitelem následujících certifikací:

Společnost YOUR SYSTEM si zakládá na partnerství se společnostmi se špičkovou kvalifikací a proto je dlouholetým partnerem následujících společností:

Hewlett-Packard Inc

Zajišťujeme dodávky komplexních řešení postavených na technologiích značek HP a HP Entreprise a zároveň jsme jejich autorizovaným servisním partnerem. YOUR SYSTEM je certifikován jako Gold Partner a Silver Partner v těchto oblastech:

  • Gold Personal Systems
  • Partner Gold Imaging and Printing Partner
  • Silver Supplies Partner
  • Services Specialist – Computing
  • Services Specialist – Printing

Hewlett Packard Enterprise

  • Gold Data Center Networking Specialist
  • Silver Server Specialist
  • Silver Services Specialist
  • Gold Netvorking Campus Switching Specialist
 

IBM

YOUR SYSTEM je dlouholetým partnerem společnosti IBM a to zejména v oblasti dodávek hardwarových technologií, serverů, zálohovacích zařízení, SW vývoje. Jsme zařazeni do nejvyšší kategorie partnerů a pro letošní rok jsme opět získali certifikaci IBM Premier Business Partner.

Microsoft

Společnost Microsoft je naším partnerem pro dodávky SW produktů. YOUR SYSTEM získal díky našim certifikovaným kolegům v řadě oblastí vysoké úrovně partnerství.

Oracle

Specializujeme se na dodávky ORACLE licencí, vývoj aplikací na platformě ORACLE a administraci ORACLE middleware a databází. YOUR SYSTEM získal partnerství na úrovni Gold Partner.

Cisco

Naše společnost je registrovaným CISCO partnerem. Zaměřujeme se zejména na dodávky ucelených řešení založených na CISCO technologiích.

VMware

YOUR SYSTEM spolupracuje se společností VMware v oblasti dodávek vizualizačních řešení. I v letošním roce autorizovaným obchodním partnerem v rámci VMWare Enterprise Solution Provider Programu.

VMWARE-ENTERPRISE-PARTNER

Symantec GmbH

YOUR SYSTEM je partnerem společnosti Symantec GmbH na úrovni Registered Partner.

Check Point Software Technologies

YOUR SYSTEM splňuje všechna kritéria na certifikaci svých zaměstnanců, která vyplývá z podmínek Check Point Stars Partner Programu pro úroveň Check Point Bronze Partner a dále má právo realizovat prodej veškerých produktů včetně služeb a následné instalace.

Samsung

YOUR SYSTEM je Silver Business Partnerem společnosti Samsung.

Huawei

YOUR SYSTEM je autorizovaným partnerem značky Huawei na úrovni Channel Partner.

Asus

YOUR SYSTEM je partnerem společnosti Asus na úrovni Gold Partner a je jeho certifikovaným Servisním partnerem pro vyhrazené dealy.

 

Eset

YOUR SYSTEM se stal autorizovaným partnerem značky ESET na úrovni Gold Partner.

 

Fujitsu Siemens Computers

Se společností Fujitsu Siemens Computers s.r.o. navázal YOUR SYSTEM partnerství jako Select Expert Partner.

 

Kerio Technologies

V rámci Partnerského programu Kerio jsme úspěšně složili certifikační testy pro úroveň Kerio Certified Business Partner.

 

 Intel

Gold Partner

 

Veeam

Registered Partner