top of page
plastve.png
header06.png

Pokladní systémy

Tvoříme svět pokladních systému efektivnější. 

Našim zákazníkům nabízíme lety prověřený, moderní a efektivní pokladní systém vlastní výroby. Díky vývoji tzv. „in-house“ jsme schopni personifikovat naše řešení vždy na míru požadavkům jednotlivých klientů, ať už se jedná o čerpací stanice, města a obce, zábavní areály jako jsou ZOO, bazény, památky atd., nebo prodejny a výdejny zboží libovolného sortimentu. Díky variabilitě našich řešení jsme schopni dodat optimální řešení pro malého zákazníky, nebo středně velkou síť prodejen, ale i pro velké sítě poboček. 

Držíme krok s dobou a snažíme se, aby i naši zákazníci byli vždy o krok napřed před konkurencí. Pravidelně proto inovujeme naše řešení nejen o zákonné požadavky, ale pravidelně zahrnujeme do vývoje i poznatky přímo z provozů našich zákazníků pro ještě lepší komfort našich služeb. Díky spolupráci napříč různými obory jsme vždy schopni nabídnout aktuálně požadovaná řešení, ať už se jedná o bezobslužnost vašich provozů, využití mobilních aplikací nebo moderních prodejních nástrojů.

Vaše bezpečnost a stabilita provozu jsou pro nás na prvním místě, a proto vždy využíváme jen moderní ověření vývojové nástroje a SW prostředí, zaručující maximální bezpečí vašich dat. Jsme schopni se přizpůsobit vašim požadavkům na zabezpečení a práci s daty, a proto pro nás není problém, zda využíváte CLOUD služby nebo provozujete vlastní datová centra nebo vnitropodnikové servery.

Vaše data jsou vždy vaším majetkem. Ručíme za jejich bezpečné použití pouze pro vaši potřebu. Je-li pro váš business potřeba napojení na systémy třetích stran a vzájemná výměna dat mezi nimi, vždy se přizpůsobíme vašim potřebám. Ať se jedná o přímé napojení na datové sklady, účetní systémy, BI systémy nebo jiná datová řešení, najdeme cestu, jak vyhovět vašim potřebám.

Díky velmi dobře propracované centralizaci dat můžete váš obchod řídit odkudkoliv a kdykoliv. Vždy budete mít přehled o dění ve vašich provozech, cenotvorbu plně ve vašich rukou, správu zákaznického kmenu na jedno kliknutí a mnoho dalších užitečných řešení, které zjednoduší a zefektivní váš provoz. 

bottom of page