top of page
plastve.png

Co děláme

header01.png

Služby spojené s IT infrastrukturou

structure.png

Služby podpory a zajištění chodu IT infrastruktury poskytujeme firmám a organizacím všech velikostí, od návrhu přes dodávku, instalaci, integraci až po následnou podporu provozu. Na základě dlouholetých zkušeností a týmu odborných pracovníků, jsme schopni poskytnout široké portfolio služeb, které lze vzájemně provázat do jednoho funkčního celku, nebo využít jen určitou část nabízených služeb. Seznamte se s našimi službami YourDESK, YourMONITOR, YourREMOTE, YourSERVICE.

Helpdesk

Nonstop podpora fyzického operátora Yourdeskového pracoviště, který dokáže pomoci se základními uživatelskými problémy.

Outsourcing

Poskytujeme komplexní outsourcing od návrhu HW komponent, včetně jeho pronájmu až po fyzickou uživatelskou podporu v lokalitě u zákazníka.

Monitoring

Vzdáleně monitorujeme stav infrastruktury zákazníka a jsme schopni zajistit nápravu ještě v předstihu než dojde k absolutnímu výpadku.

Infrastuturní dodávky
Bezpečnost
header02.png

ICT bezpečnost

cyber-security.png

Řešíme oblast IT bezpečnosti na několika úrovních. Jsme schopni zabezpečit jak koncová zařízení, tak hraniční prvky sítě. Umíme zabezpečit data tak, aby byla odolná vůči Ransomwaru a zároveň monitorovat celou infrastrukturu. Dokážeme vyškolit uživatele, aby získali znalosti, které výrazně sníží možnosti napadení firmy a ztráty dat. Umíme zpracovat plány na obnovu dat i bezpečnostní dokumentaci. V neposlední řadě dokážeme instalovat kamerové systémy s pokročilými softwarovými funkcemi.

Klíčové služby

Provozujeme technologie na kritické infrastruktuře státu.

Ochrana

Kombinací SW a HW produktů chráníme klienty před dopady Ransomware.

Víte, že

90 % všech hackerských útoků je vedeno phishingovými kampaněmi?

Komplxní dodávky
header03.png

Komplexní dodávky systémů IZS

Jako systémový integrátor zajišťujeme komplexní dodávky informačních systémů, technologií a infrastruktury pro složky integrovaného záchranného systému (Policie ČR a zdravotnické záchranné služby) a to od fáze návrhu těchto systémů, přes realizaci až po následnou podporu. Tyto systémy jsou zaměřeny na podporu výkonu činnosti složek IZS (příjem a zpracování tísňových výzev, řízení sil a prostředků, komunikační technologie). Spolupracujeme s předními společnostmi v tomto oboru.

Vytíženost

Dispečink ZZS v průměru odbaví 150 tis. hovorů na linku 155 ročně a denně vyšle 300 výjezdových skupin k pacientům.

Integrace

V oblasti systémové integrace pro složky IZS spolupracujeme s 18 partnerskými firmami.

Přelivy hovorů

Víte že při přetížení linky 158 v jednom kraji vás systém automaticky přesměruje do jiného kraje, takže se vždy dovoláte.

Inteligentní portály
header005.png
smart-contracts.png

Inteligentní portály a
systémy pro správu obsahu

Pojďme spolu posunout váš online obsahový marketing na novou úroveň s YOUR Engagement platformou!  řešení Vám pomůže vybudovat robustní obsahové portály s přesahem do dalších online marketingových nástrojů. Používáme moderní a prověřené redakční systémy; dbáme na vysokou bezpečnost; provozujeme dle moderních průmyslových požadavků a nezapomínáme ani na přístupnost a přímočarou ovladatelnost.

Návštěvnost

Vyvíjíme a provozujeme portály, které navštěvuje milióny uživatelů měsíčně.

Brandová strategie

Pomáháme naplňovat brandovou strategii a budovat značku pro největší společnosti.

Nástroje

Používáme velké komerční CMS i moderní Headless CMS

Platforma obyvatel
header04.png
smart-city (1).png

Platforma obyvatel měst a obcí

Systém s inteligentní mobilní aplikací která Slouží jako pomocník pro každodenní život a podporuje zapojení občanů do obecního dění. Uživatel je jejím prostřednictvím cíleně informován o aktuálním dění v oblasti, kterou si sám v aplikaci nastaví, ať už jde o bydliště, nebo jiná zájmová místa. Je informován o mimořádných událostech, haváriích, svozu odpadu, dopravních omezeních, ale i kulturních, společenských, sportovních akcích, zkrátka o dění v jeho okolí.

Otevřenost

Díky otevřenosti rozhraní systému se postupně integrují stále další a další datové zdroje informací, o rozšiřování zajímavých dat mohou  spolurozhodovat i uživatelé systému.

Strojové učení

Produkt vychází z projektu inovativního rozvoje v oblasti veřejné samosprávy,  zahrnuje 9 metod algoritmizace a strojového zpracování dat, včetně zpracování přirozeného jazyka (NLP).

Informovanost

Díky propojení RSS kanálů dostáváte aktuální informace z jakékoliv pražské městské části.

header06.png
cashier.png

Pokladní a ticketing systémy

Našim zákazníkům nabízíme lety prověřený, moderní a efektivní pokladní systém vlastní výroby. Díky vývoji tzv. „in-house“ jsme schopni personifikovat naše řešení vždy na míru požadavkům jednotlivých klientů, ať už se jedná o čerpací stanice, města a obce, zábavní areály jako jsou ZOO, bazény, památky atd., nebo prodejny a výdejny zboží libovolného sortimentu.

Modulárnost

Systémy OCTO jsou díky své modulární konstrukci ideální pro prodej veškerého zboží a služeb. Naši zákazníci tak mohou využít jeden systém pro všechny svoje provozy bez ohledu na to jaké zboží nebo služby prodávají.

Mobilní aplikace

Našim zákazníkům se vždy snažíme co nejvíce zjednodušit a zpříjemnit jejich práci. Proto jako součást našich pokladních systémů najdete například mobilní aplikaci pro inventury zboží přes mobilní telefon, nebo přímé napojení na účetní systémy (například POHODA).

Aktualizace

Veškeré naše systémy jsou pravidelně updatovány, aby naši zákazníci vždy využívali nejmodernější funkce a nástroje, které do systémů OCTO pravidelně přidáváme.

header07.png
gas-station.png

Komplexní dodávky
pro čerpací stanice

Poskytujeme dlouhodobě jednu z nejširších nabídek technologických a softwarových řešení pro oblast čerpacích stanic a díky našim vlastním softwarovým produktům z řady OCTO nejen pro ně. Vždy klademe důraz na individuální přistup k zákazníkovi a potřebám jeho provozu, ať už se jedná o technologie pro skladování PHM, výdejní technologie PHM, monitorovací a evidenční technologie, technologie pro interní a vnitropodnikové provozy, olejová hospodářství, software pro čerpací stanice, platební řešení, pokladní systémy, rychlodobíjecí stanice nebo ostatní technologie pro petrochemický průmysl.

Pokrytí

Víte, že dnes je v provozu více než 350 čerpacích stanic se systémy OctoPOS, většina z nich v režimu provozu 24/7? Najdete je na území celé České Republiky, a to u více něž 6 různých sítí čerpacích stanic.

Nabízíme

V naší nabídce najdete nejen vlastní produkty OCTO, ale také nabídku více než 150 různých produktů od 6 renomovaných zahraničních partnerů, které v ČR zastupujeme.

Servis

Máme vlastní servisní tým, ale zároveň jsme certifikováni ke školení spolupracujících servisních organizací. Pro naše technologie si tak můžete zvolit ze široké nabídky dostupných servisních partnerů, na míru vašim potřebám, a dle vaší lokality.

Pokladní systémy
Komplexní dodávky
bottom of page